Loading...

Şirket profili

Herding GmbH Filtertechnik endüstriyel kullanım için filtre elemanı, filtre sistemi ve toz toplama sistemleri imal etmektedir. 40 yılı aşkın süredir filtre sistemleri konusunda uzmanlaşan Herding® Filtertechnik, bütün sektörlere çözüm üreten global bir tedarikçi konumundadır.

Kuru toz filtresi, aerosol ayrıştırma ve prosese ürün geri kazanımı bugüne kadarki ana odak konularımız olmuştur.

Herding® adı 40 yılı aşkın süredir güvenilirlik, kalite ve sunduğu seçkin hizmet ile piyasada yer almaktadır. Kalite sürekli olarak uyguladığımız ve ürettiğimiz önceliklerimizdendir.  Sürekli iyileştirme ve müşteri ihtiyaçlarına odaklanma şirket felsefemizin tamamlayıcı unsurlarındandır.

Tek merkezden hizmet şirketimizin temel prensiplerinden bir tanesidir. Ürünlerimizdeki esnek dizayn kabiliyeti ve kullanılan ekipmanların büyük bir kısmının kendi fabrikamızda üretilmesi hem bizlerin hem de müşterilerin beklentilerinin başında gelen yüksek kalite standartlarına ulaşılmasına olanak sağlarken, müşteri odaklı çözümlerin üretilmesine de imkan vermektedir.

Almanya’daki fabrikamızda bulunan geniş imkanlarımız ve mühendislik ekibimiz esnek ve kaliteli üretimin garanti ayaklarını oluşturmaktadır.