Loading...

Dünya üzerinde Herding hizmet noktaları

Müşterilerimiz ile yakın ilişki içerisinde hizmet verme politikamız satış ağı topografyamıza da yansımıştır.

Almanya merkezimizde veya ülke içerisindeki diğer 5 satış ofisimizde tam zamanlı olarak çalışan mühendislerimiz ile efektif bir iletişim kanalı oluşmaktadır. Bu kişiler ilk iletişimin anından ürün tedariği ve satış sonrası servise kadar bütün organizasyonu tek bir noktadan iletmektedirler, dolayısı ile siz müşterilerimize tek noktadan hizmet verebilmekteyiz.  

Almanya dışarısında ofislerimiz özerk çalışmaktadır, genel müdürleri ve onlara bağlı çalışan kalifiye elemanlarımız ile sizlere hizmet vermektedirler. Bu ofislerimiz Herding Holding’in birer kuruluşu olmak ile birlikte Herding filozofisi ve ürünleri ile kurumsal standartını sağlamaktadır.
presence.

Herding ofislerinin bulunmadığı yerlerde bölgesinde uzman firmalar ile işbirliği anlaşması altında çalışmaktayız. Bu partner firmalarımız Amberg merkezimizde eğitim aldıktan sonra kendilerine sürekli teknik destek de sağlanmaktadır. 
Diğer tüm ülkeler ile ilgili olarak siz değerli müşterilerimize Amberg merkezimizde bulunan yurt dışı satış ofisimiz gerekli tüm desteği sağlamaktadır.