Loading...

Toz filtresi

Herding toz filtreleri personeliniz ve makinenizi korumakla birlikte prosesinize önemli miktarda tozun geri dönüşüne imkan sağlamakta, çevreyi korumaktadır.

Fabrikamızda patentli ürünümüz olan sinter lamel filtre elemanları ile birlikte standart ve özel filtre sistemleri üretilmektedir. Filtre çözümlerimiz 450 °C sıcaklık ve 10 bar işletme basıncına kadar çıkmaktadır.

Talebe bağlı olarak üretmekte olduğumuz çözümler tozun kaynağından toplanılmasından başlayarak kontaminasyon riski olmadan filtre edildikten sonra atık olarak biriktirilmesine kadar olan komple sistemi kapsayabilmektedir. Herding filtre sistemi kendi kontrol sistemi ile otomatik olarak çalışmakta ve  uzun ömürlü filtre elemanları sayesinde oldukça düşülk bakım maliyetine sahiptir.

İşletme emniyetinin mühendisliği yapılırken toz filtrelerinde ATEX direktifleri önemli rol oynamaktadır ve bu konuda uzman ve profesyonel mühendislik ekibimiz ile size destek vermeye hazırız.

Sistemlerimizde kullanılan aksesuarlar oldukça geniş bir yelpazeye açılmaktadır ki prosesinizin sorunsuz çalıştığına emin olmak için kullanılan otomatik ön kaplama sistemleri bu akseuarlara küçük bir örnek teşkil etmektedir.

Ürün portföyümüzde bulunan ekipmanlara ait kullanım ve bakım eğitimlerine kadar geniş bir hizmet ağımız mevcuttur.

Bizi deneyin, verimliliğinizin arttığını göreceksiniz.