Loading...

Filtre malzemesi

Tanımlama

Herding filtre elemanları kullanıcılarından gelen talep ve beklentiler doğrultusunda bugüne kadar geliştirilmiş ve bundan sonra da geliştirilmeye devam edecektir. Yarının çevre gereksinimleri bugünden Herding tarafından karşılanmaktadır.

Filtre elemanının rijit ana yapısı sinterlendikten sonra  kaplama işlemine tabi tutulmuştur. Bütün Herding filtre elemanları yüzey filtrasyonu prensibi ile çalışan ve online temizlenebilen filtrelerdir.

Filtre elemanlarının genel karakteristik özelliklerinin başında < 0.2 mg/m³ emisyon değeri  (toz cinsine bağlı olarak) ile sağladığı yüksek filtrasyon verimi ve 15 yıla varan uzun ömrü gelmektedir.

Maksimum 450 °C (842° F) sıcaklıkta çalışabilecek filtre elemanları mevcuttur.

Avantajları

  • Uzun ömrü ile düşük işletme maliyeti
  • Sabit fark basınç ile işletmeden sabit hava emişi
  • Elyaf içermediği için ürün geri kazanımı olan proseslerde ideal çözüm

   Özellikler

   Bütün filtre elemanlarımız yüksek kalitede imal edilmekte ve gerekli kontrolleri yapılmaktadır. İmalattan çıkan her filtre elemanının üzerinde tanımlama bilgilerinin bulunduğu özel bir bant bulunmaktadır. Filtre elemanının yüzeyinde mikro gözenekli hidrofobik PTFE kaplama bulunmaktadır ve bu kaplama ana gövdenin içine işletilerek sağlam bir bağ ile bağlanmıştır.